O mnie

Witam Państwa bardzo serdecznie.

Mam na imię Małgorzata.

Usługami związanymi ze strzyżeniem zaczęłam pasjonować się po zakupie moich piesków West Highland White Terrier. Pieski te wymagają codziennej i bardzo dużej dbałości o sierść. Później doszło do głębszych zainteresowań tą tematyką, wyszukiwaniem profesjonalnych informacji na różnego typu forach, aż wreszcie postanowiłam udać się na zawodowy dwutygodniowy kurs strzyżenia psów. Kurs ten odbyłam w Krakowie w renomowanym salonie strzyżenia psów KARUSEK [certyfikat].

Wszelkie sprzęty oraz kosmetyki zakupuję w firmie Groomer.com.pl także z Krakowa, która to firma jest jedynym dystrybutorem specjalistycznych środków pielęgnacyjnych takich jak Oster czy Ring 5, a także sprzętu do strzyżenia Mars lub Andis.

Dzięki temu, iż nie minimalizuję wydatków związanych z zaopatrzeniem salonu w profesjonalne środki możecie Państwo czuć się pewni co do bezpieczeństwa Państwa pupilów.

Uroczypupil to nie tylko usługi strzyżenia psów, ale także pasja. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Dobieramy wspólnie z klientem odpowiednią fryzurkę uzależniając ją od rodzaju włosa / sierści, wspomagając się przy tym katalogiem fryzur.

W czasie strzyżenia możecie Państwo pozostać z pupilem . Czasami jednak może działać to niestety w taki sposób, że piesek bardzo się ekscytuje i zabieg może trwać nieco dłużej.

Zapraszam Państwa do usług strzyżenia/ trymowania psów UROCZYPUPIL.

Zapisy pod numerem telefonu: 662-869-733.

 

Designed by:
VPS hosting Joomla Templates
Web hosting services